Hakkımızda

Midye ve çiğ köfte çeşitlerinin üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, Mevzu Midye Çiğ Köfte, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın temel amacı, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterine en kaliteli ve en kusursuz bir hizmet deneyimini yaşatmaktır. Bu doğrultuda sizler için en lezzetli, en taze ve en kaliteli ürünleri hazırlıyoruz ve de sizlere sunuyoruz.

Denizli fast food sektöründe önemli bir yer edinmiş firmamızdan, alacağınız her ürün ve hizmetten memnun kalacaksınız. Firmamızın sizlere sunduğu ürün ve hizmetlerden bazıları şunlardır; 7/24 midye satışı, meze çeşitleri, acılı çiğ köfte, acısız çiğ köfte, sıcak midye, kilo ile çiğ köfte satışı, kilo ile midye satışı, çiğ köfte dürüm gibi birçok ürün ve hizmeti firmamızdan uygun bir fiyata temin edebilirsiniz.

Firmamız, sürekli kendini geliştirmekte ve yeniliklere açık bir yaklaşım ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda hizmet anlayışımız en üst seviyeye ulaşmıştır. Ne zaman isterseniz, nerede olursanız olun midye ve çiğ köfte siparişi verebilirsiniz. Siparişlerinizi özenle hazırlayıp sizlere teslim edeceğiz. Firmamız, sağlık ve hijyen kurallarına dikkat etmektedir. Siparişleriniz tamamen sağlıklı bir ortamda hazırlanmaktadır.

Bizimle iletişime her zaman geçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için, sipariş vermek için bizleri arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım ile sizlere en kaliteli hizmeti sunacağız.

 

Öne Çıkarılanlar

Denizli Midye Satışı

Midye, deniz ürünleri arasında özel bir yere sahip olan ve dünya genelinde pop&u

Denizli Midye Siparişi

Midye siparişi, deniz ürünleri severler için kolay ve rahat bir seçenek suna

Denizli Çiğköfte

Çiğköfte, Türk mutfağının zengin lezzetlerinden biri olup, özellikle b

Yorumlar